Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace
Většina sekcí na duně obsahuje ještě své podsekce. A ani tato není vyjímkou. Takže co se tu vlastně můžeme dozvědět? Vezmu to hezky popořadě od shora v rozjížděcí nabídce (viz obrázek).

Statistiky přepočtů - Duna má pouze jednu surovinu a tou je melanž. Tuto suroviny vydělávají budovy na planetách a právě v této sekci se dozvíte, kolik vaše planety vydělali celkově melanže, kolik vás stál žold ale hlavně jaký je váš skutečný (čistý) příjem melanže či koření.

Činy - v této sekci se můžete podívat na činnost, která se odehrála na Duně. Na výběr máte možnost podívat se na svou činnost, například koupě planety, přesuny melanže, útok a podobně. Dále zde máte na výběr činnost malorodní - zde naleznete všechny činy, které nějak ovlivnili chod vašeho malorodu ať už od malorodu k hráčům či naopak. V národních činech se dají vyčíst ty samé informace jako v malorodních, ale ty národní ovlivňují celý národ. Je zde i možnost podívat se na činnost systému. Kromě sekce si zde můžete nastavit i filtr, zda chcete vidět všechno či jen určité věci - třeba přesuny melanže. Je dobré se sekci činy projít a naučit se ji používat, neboť vám pomůže při hledání určitých věcí - činností, které se již staly.

Hráčské útoky - ne vždy je mír. Na duně probíhají často i války a při těchto válkách jsou důležité útoky. Zde naleznete podrobný výpis útoků, které jste provedli vy a nebo které někdo provedl na vás.

Národní útoky - plní tu samou funkci, akorát s tím rozdílem, že zde vidíte útoky které provedl vás národ národní armádou, či útoky, které šli na něj.

Poznámky - pokud si chcete něco zapsat, aby jste to nezapomněli, zde je pro to místo. Defakto se jedná o poznámkový blok. Fungují v něm "internetové tagy"

Bodový zisk - za koupi planet, budov, jednotek či za útok získáte určité množství bodů a zde je chronologický přehled bodů, které jste získali.